pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 123

Eyenimal Pulse o zasięgu 200 metrów

nr katalogowy: NAPFDRESTI198
Dostępność: Dostępny Cena: 688,00 zł
Eyenimal Pulse marki Num'Axes to niezwykle prosta i skuteczna obroża elektroniczna do amatorskiej tresury psów. Zasięg jej działania wynosi do 200 metrów w wolnym terenie.

Obroża elektroniczna Eyenimal Pulse wyposażona jest funkcję lokalizacji psa po zmroku, jaką jest podświetlenie obroży. Za pomocą wciśnięcia jednego przycisku na pilocie dowiemy się gdzie jest nasz pies, ponieważ zacznie świecić jego obroża. Podstawowe funkcje pilota dostępne są na czterech łatwo dostępnych przyciskach.

Dostępne funkcje: wibracja ostrzegawcza, dźwięk ostrzegawczy, podświetlenie obroży oraz regulowany impuls korekcyjny w 5 natężeniach.

Zarówno pilot jak i obroża elektryczna dla psa posiadają lampkę kontrolną stanu baterii. Obroża dla psa wyposażona jest we włącznik magnetyczny, który zapobiega przypadkowemu włączeniu lub wyłączeniu się obroży.

Funkcjonalność: Zasięg do 200 mterów, pilot odporny na deszcz, wodoodporna obroża do tresury psów, pięć poziomów impulsów korekcyjnych, podświetlanie obroży, dźwięk ostrzegawczy, wibracja ostrzegawcza odbiornika, kontrolka stanu zasilania w pilocie i obroży.

W zestawie:  wyjątkowo mały pilot, obroża elektroniczna dla psa oraz baterie do pilota i obroży.Opcjonalnie:
sprawdź również alternatywną obrożę Eyenimal Soft - obroża treningowa bez użycia impulsów korekcyjnych.
Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj