pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 123

Elektryczna obroża dla psa Num'axes Canicom 5.202

nr katalogowy: NAPFDRESTI208
Dostępność: Dostępny Cena: 1059,00 zł
Zestaw do tresury jednego psa z możliwością poźniejszego rozbudowania do dwóch obroży.

Proste w obsłudze urządzenie sprawia, że tresura psa jest jeszcze łatwiejsza. Zasięg obroży sięga nawet do 200 metrów w wolnym terenie. Zestaw Canicom 5.202 marki Num'axes jest urządzeniem otwierającym serię Canicom 5.

Zestaw pozwala na tresurę psa przy pomocy impulsów w 10 natężeniach. Do tresury można używać również dźwięku ostrzegawczego oraz systemu wibracji ostrzegawczych. Elektryczna obroża dla psa zasilana jest baterią CR2 natomiast pilot popularną baterią CR2450.

W zestawie znajduje się:
obroża treningowa dla psa Canicom wraz z baterią, pilot sterujący Canicom  5.202 z baterią, zestaw krótkich i długich elektrod, lampka testująca pracę obroży elektronicznej, zawieszka do pilota na szyję, instrukcja obsługi.

Dane techniczne: odbiornik elektrycznej obroży dla psa waży jedynie 85 g, posiada wymiary: 50 x 70 x 30 mm, zestaw zawiera lekkiego pilota ważącego 71 g oraz kompaktowy kształt o wymiarach: 50 x 105 x 20 mm, pasek w odbiorniku obroży jest wymienny i może być regulowany w zakresie od 20 do 65 cm.Opcjonalnie:
  dodatkowa obroża Canicom 5
Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj