pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 12345

Elektryczna obroża do tresury psa SportDog - zasięg do 700m

nr katalogowy: SDSD-825E
Dostępność: Dostępny Cena: 1483,00 zł
Elektroniczna obroża do tresury psów SportDog Sport Trainer 700 to system służący do tresury psów w zasięgu roboczym do 700 metrów.

Pilot marki SportDog to prosta obsługa elektronicznej obroży połączona z wysoką funkcjonalnością. Model SportTrainer 700 oferuje ostrzeganie dźwiękowe, wibracje oraz 16 poziomów impulsów długich i 8 poziomów impulsów krótkich co daje aż 24 indywidualnie wybieranych trybów pracy obroży umożliwiając reakcję właściwą do danej sytuacji i wrażliwości konkretnego psa.

Obroża elektroniczna dla psów Sport Trainer 700 przeznaczona jest dla psów, których waga przekroczyła 3,6 kilograma. Dzięki swojej uniwersalności doskonale sprawdza się z psami ras małych, średnich i dużych.

Zestaw zawiera: wodoodporna obroża elektroniczna dla psa, odporny na warunki atmosferyczne pilot, dodatkowe elektrody dla psów z długą sierścią, ładowarka z rozgałęziaczem do jednoczesnego ładowania obroży i pilota, instrukcja obsługi w języku polskim, smycz reklamowa, lampka testująca.

Tak pilot jak i obroża elektroniczna dla psa zasilane są poprzez doładowywane akumulatorki co znacznie wydłuża żywotność tego modelu. Pasek obroży elektronicznej jest regulowany, przeznaczony dla psów o maksymalnym obwodzie szyi do 50 centymetrów. Pasek obroży jest wymienny można go także zastąpić ulubioną obrożą Twojego psa.

Certyfikat ECMA

Opcjonalnie:

Dodatkowa obroża dla psa do systemu Sport Trainer 700M.

Szkolenie psa w zasięgu do 450 metrów.

Dodatkowe elektrody długie do elektronicznej obroży SportDOG.

Krótkie elektrody do obroży SportDOG.

Obroża SportTrainer 700 została przetestowana w celach myśliwskich. Wyniki testów opublikowane zostały na łamach czasopisma "Brać Łowiecka". Po kliknięciu poniższej ikony można przeczytać cały artykuł poświęcony obroży SportTrainer 700.

Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj