pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 12345

Wielofunkcyjna obroża elektryczna IPets - Android

nr katalogowy: IPET918
Dostępność: Dostępny Cena: 582,00 zł
Elektryczna obroża dla psa IPets 918 to nowatorskie połączenie obroży do tresury psa, funkcji ograniczającej szczekanie oraz niewidocznego ogrodzenia. Wszystkie parametry oraz programy pracy można ustawić za pomocą odpowiedniej aplikacji zainstalowanej w telefonie. Zasięg działania obroży elektrycznej wynosi do 100 metrów.

Dzięki intuicyjnej aplikacji z łatwością ustawimy najważniejsze funkcje w elektrycznej obroży. W trybie treningowym mamy do dyspozycji aż 99 płynnie dobieranych poziomów impulsów korekcyjnych oraz ostrzeganie wibracyjne, którego intensywność można również ustawić w 99 poziomach.

Jedno kliknięcie ikonki w aplikacji smartfona przełącza elektryczną obrożę do trybu ograniczającego szczekanie. W tym programie odbiornik obroży po wykryciu szczekania psa skarci go wcześniej dobranym impulsem korekcyjnym. Czułość na wykrywanie szczekania można ustawić w 9 poziomach, za pomocą pokrętła w odbiorniku obroży.

Jedną z ciekawszych funkcji elektronicznej obroży dla psa IPets jest tryb niewidocznego ogrodzenia oraz program Anti -lost. W pierwszym trybie odbiornik obroży skarci psa, gdy ten oddali się poza wyznaczoną przez nas odległość od smartfona. W trybie anti-lost aplikacja w smartfonie poinformuje nas odpowiednim dźwiękiem oraz wibracją, gdy pies oddali się poza wyznaczoną wcześniej odległość od smartfonu.

Odbiornik obroży elektrycznej dla psa IPets jest odporny na działanie deszczu oraz śniegu. Zasilany jest za pomocą wbudowanego akumulatorka, który można w każdej chwili doładować za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki.

Aplikacja obsługująca elektryczną obrożę IPets dostępna jest na urządzenia:
  • z androidem 4.2 lub wyższym i obsługą Bluetooth 4.0.
Funkcjonalność: tresura psa w zasięgu do 100 metrów, zasięg w funkcji Anti-Lost to około 20 m, aż 99 poziomów impulsów korekcyjnych, wibracje ostrzegawcze dostępne w 99 poziomach intensywności, program ograniczający szczekanie psa, funkcja niewidocznego ogrodzenia dla psa, anti-lost - powiadomienie o uciekającym psie, sześć rodzajów dźwięków ostrzegawczych w funkcji niewidocznego pastucha oraz programie anti-lost, regulacja odległości w trybie anti-lost oraz elektrycznego pastucha, możliwość ustawienia nazwy odbiornika obroży, możliwość tresury kilku psów jednocześnie.

W zestawie: obroża elektryczna dla psa odporna na deszcz i śnieg, ładowarka do obroży, kabel USB, lampka testowa, dwie gumowe nakładki na odbiornik w różnym kolorze, regulowany wymienny pasek obroży, instrukcja obsługi w języku polskim.

Specyfikacja: waga obroży: 81 gram, wymiary obroży: 70 x 35 x 40 cm, regulacja paska w zakresie od 15 do 55 cm.

Opcjonalnie:

Doskonała obroża elektryczna dla psa EasyPet Hunter 500 z modułem lokalizatora dźwiękowego.

Może Cię również zainteresować niewidoczne ogrodzenie dla psa EasyPet Barrier 300 z odbiornikiem zasilanym akumulatorkiem oraz wyświetlaczem LCD w nadajniku.

Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj