pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 123

Elektryczna obroża dla psów mniejszych ras marki PetSafe

nr katalogowy: PSPDT19-14590
Dostępność: Dostępny Cena: 1006,00 zł
Doskonała obroża elektroniczna dla psa pozwala na zarówno amatorską jak i półprofesjonalną tresurę psa w zasięgu do 350 metrów. Przeznaczona jest dla psów od wagi 3.6 kg do 18 kg.

Lekki i kompaktowy odbiornik elektrycznej obroży nie przeszkadza psu w codziennym użytkowaniu, a dzięki regulowanemu paskowi w zakresie od 20 do 60 cm można idealnie go dopasować do rozmiarów szyi czworonoga.

Poręczny pilot dobrze leży w dłoni. Dostęp do podstawowych funkcji obroży elektrycznej dla psów nie sprawia żadnych problemów. Obroża elektryczna dla psa posiada 15 poziomów impulsów oraz ostrzeganie za pomocą dźwięku.

Za pomocą pilota PetSafe 350M Trainer można szkolić do dwóch psów jednocześnie (dodatkowa obroża elektryczna wymaga dokupienia).

Funkcjonalność: Zasięg do 350 m, czytelny wyświetlacz LCD w pilocie, ładowanie pilota oraz elektronicznej obroży przez zasilacz, wodoodporny pilot, wodoodporna obroża elektroniczna dla psów, aż 15 poziomów impulsów, funkcja booster, ostrzeganie dźwiękowe w obroży, łatwo dostępny włącznik obroży, możliwość zastosowania dodatkowej obroży dla drugiego psa.

Specyfikacja: Waga odbiornika obroży to około 38 g, wymiary odbiornika obroży: 50 x 30 x 20 mm, waga pilota wynosi około 70 g, wymiary pilota z anteną: 125 x 40 x 20 mm.

Zestaw zawiera: Wysokiej klasy wodoodporny pilot, obroża elektryczna dla psów odporna na warunki atmosferyczne, neonowa lampka kontrolna, zasilacz 100-240V, smycz reklamowa do pilota na szyję.

Opcjonalnie:

Dodatkowa obroża elektryczna dla psa do zestawu 350M Trainer dla mniejszego psa marki PetSafe.

W ofercie naszego sklepu także wysokiej klasy obroża elektryczna dla psa marki PetSafe w wersji dla większych psów.
Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj