pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 123

ZooTop X300 Elektryczna obroża do tresury psa

nr katalogowy: ZT-X300
Dostępność: Dostępny Cena: 127,00 zł
Elektryczna obroża do tresury psów zasilana na baterie od marki ZooTop, Model X300 to wyjątkowo proste w obsłudze i stosowaniu urządzenie do szkolenia psów na stosunkowo niewielki zasięg. Model zdecydowanie na potrzeby amatorskie i tam gdzie liczy się najniższa cena.

Szukasz dla swojego psa markowego i skutecznego produktu ? Zadzwoń i porozmawiaj z naszym konsultantem !

Obroża dla psa oprócz impulsów elektrostatycznych, dostępnych w 100 poziomach, oferuje również ostrzeganie psa za pomocą dźwięku oraz wibracji w elektrycznej obroży, która zakładana jest na psa.

Pilot zestawu zasilany jest za pomocą 2 baterii 4LR44/6 V, elektryczna obroża Zootop zasilana jest natomiast 2 bateriami AAA/1.5 V. Obroża elektryczna dla psa ZooTop jest stosunkowo lekka, dzięki czemu nie sprawia nadmiernych problemów z jej noszeniem przez psy. Regulowany pasek w zakresie od 25 do 50 centymetrów pozwala na dobre dopasowanie jego długości do obwodu szyi danego psa.

Nadajnik systemu szkoleniowego marki ZooTop X300 posiada niewielki wyświetlacz, na którym widoczne są podstawowe funkcje elektrycznej obroży dla psa. Oprócz aktualnie używanego poziomu impulsu, odczytasz na nim aktualny poziom baterii oraz ikonkę oznaczającą aktualnie szkolonego psa. Elektryczna obroża dla psa marki ZooTop może być stosowana do tresury dwóch psów jednocześnie (dodatkowa obroża elektryczna dla kolejnego psa wymaga dokupienia).

Ciekawą funkcją pilota jest wbudowana latarka (dioda LED), którą można uruchomić za pomocą przycisku w pilocie. Możesz również zdalnie włączyć diodę w obroży, co może okazać się przydatne w odnalezieniu pupila w ciemności na niewielkim dystansie.

Elektryczna obroża dla psa X300 to jedno z najprostszych brandowanych i dość skutecznych rozwiązań - kierowane do osób szukających okazji cenowych. Z praktyki, średni cykl życia oraz poprawnego działania tych produktów określamy na około rok od daty ich zakupu - stąd też ich wyjątkowo okazyjna cena. Są one produkowane w kilku fabrykach w południowych Chinach. Nasi pracownicy odwiedzili osobiście kilka z tych fabryk i po sprawdzeniu dostawców wybraliśmy do naszej oferty najlepsze jakościowo serie tych produktów oferując je w okazyjnych cenach wyprzedażowych.

Szukasz lepszej jakości lub obroży, której działanie gwarantujemy przez dłuższy czas ?

Sprawdź tutaj podobne elektryczne obroże do tresury psów firmowane polską marką EasyPet ® , która obecna jest na europejskim rynku markowej elektroniki dla psów i kotów od 2007 roku.

Funkcjonalność: łatwy w obsłudze pilot, 100 płynnie dobieranych poziomów impulsów korekcyjnych, zasięg deklarowany przez producenta do 300 metrów, faktyczny zasięg pracy i komunikacji pilot-obroża: około 100 metrów, obsługa 2 obroży elektrycznych jednocześnie (po dokupieniu dodatkowej obroży), ostrzeganie dźwiękowe w elektrycznej obroży, ostrzeganie psa za pomocą wibracji, czytelny wyświetlacz LCD, minimalna waga psa, który może bezpiecznie używać elektrycznej obroży ZooTop wynosi 3,5 kilograma.

W zestawie:
prosta obroża elektryczna dla psa zasilana bateriami, poręczny pilot zestawu zasilany bateriami, regulowany pasek do obroży, para krótkich i długich elektrod, 2 x bateria AAA 1,5 V, 2 x bateria 4LR44 6 V, lampka testująca.

Opcjonalnie:

W ofercie naszego sklepu także elektryczna obroża dla psa X300 pasująca do systemu do tresury psa ZooTop X300.

Może Cię także zainteresować elektryczny pastuch dla psa PET803 od marki ZooTop.

Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj