pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 123

ZooTop PTS-008 Elektryczna obroża dla psa

nr katalogowy: ZT-PTS008
Dostępność: Zadzwoń i zapytaj Cena: 286,00 zł
Elektryczna obroża do tresury psa ZooTop PTS-008 to bardzo skuteczne, tańsze zastępstwo drogich elektronicznych obroży dla psów. Przejrzysty wyświetlacz LCD i łatwy w obsłudze pilot sprawią, że tresura psa z systemem elektrycznej obroży dla psa będzie prawdziwą przyjemnością.

Elektroniczna obroża dla psa PTS008 marki ZooTop umożliwia tresurę psa w zasięgu nawet do 300 metrów. Pasek obroży posiada regulację w zakresie od 20 do 65 centymetrów, dzięki czemu można swobodnie dopasować jego długość do obwodu szyi czworonoga. Kompaktowe kształty oraz niewielka waga sprawiają, że elektryczna obroża dla psa jest wygodna w noszeniu i może być stosowana nawet przez nieco mniejsze rasy.

Pilot zestawu do tresury psów posiada niewielkie rozmiary i dobrze leży w dłoni. Wygodne rozmieszczenie przycisków pozwala na komfortową obsługę dostępnych funkcji. Nadajnik posiada przejrzysty i podświetlany wyświetlacz LCD. Wyświetlany jest na nim bieżący tryb pracy, poziom stosowanego impulsu lub wibracji oraz numer obsługiwanej aktualnie obroży. Zestaw pozwala na szkolenie do 2 psów jednocześnie (dodatkowa obroża elektryczna ZooTop wymaga dokupienia).

Elektryczna obroża do tresury psów ZooTop PTS-008 oprócz impulsów korekcyjnych dostępnych w 16 poziomach posiada również ostrzeganie dźwiękowe, wibracje w obroży elektrycznej. Zarówno obroża elektryczna jak i pilot zasilane są za pomocą baterii AAA, które można w każdej chwili dokupić w większości sklepów.

Elektryczna obroża dla psa ZooTop to jedno z najprostszych brandowanych i skutecznych rozwiązań - kierowane do osób szukających okazji cenowych. Są one produkowane w kilku fabrykach w południowych Chinach. Nasi pracownicy odwiedzili osobiście kilka z tych fabryk i po sprawdzeniu dostawców wybraliśmy do naszej oferty najlepsze jakościowo serie tych produktów oferując je w okazyjnych cenach.

Sprawdź tutaj podobne elektryczne obroże do tresury psów firmowane polską marką EasyPet ® , która obecna jest na europejskim rynku markowej elektroniki dla psów i kotów od 2007 roku.

Funkcjonalność:
zasięg deklarowany przez producenta do 300 metrów, wyświetlacz LCD z podświetleniem, pilot oraz obroża zasilane bateriami AAA, 16 poziomów impulsów korekcyjnych, wibracje w obroży dostępne w 16 poziomach, możliwość szkolenia do 2 psów jednocześnie (dodatkowa obroża elektroniczna ZooTop wymaga dokupienia), minimalna waga psa, który może bezpiecznie używać elektrycznej obroży ZooTop wynosi 3,5 kilograma.

W zestawie: wygodny pilot zasilana bateriami, lekka obroża elektroniczna dla psa, 4 baterie AAA, regulowany pasek obroży, jedna para elektrod wraz z podkładkami, lampka kontrolna, smyczka na nadgarstek do pilota.

Opcjonalnie:

Dodatkowa obroża elektroniczna dla psa PTS008 kompatybilna z systemem do tresury ZooTop PTS008.

Tania i skuteczna obroża przeciw szczekaniu psa T-950 marki ZooTop.

Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj