pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 123

Dogtra iQ CLiQ - elektryczna obroża dla psa do 100 metrów

nr katalogowy: DOGiQCLiQ
Dostępność: Dostępny Cena: 847,00 zł
Elektroniczna obroża dla psa Dogtra iQ CLiQ cechuje się odbiornikiem małych rozmiarów przeznaczonym dla mniejszych i średnich psów o wadze ciała powyżej 4 kg. Pilot jak i odbiornik obroży zestawu zasilane są za pomocą typowych baterii CR2032. Zestaw ten jest idealny dla amatorów tresury, którzy chcą korzystać z elektrycznej obroży na niewielkim dystansie.

Elektryczna obroża oferuje 100 poziomów impulsów korekcyjnych. Pilot Dogtra iQ CLiQ umożliwia obsługę do dwóch odbiorników (wystarczy dokupić dodatkową obrożę). Jeszcze jedną przydatną funkcją pilota jest wbudowany kliker, który ułatwia tresurę psa.

Odbiorniki elektrycznej obroży dla psów zostały specjalnie zminiaturyzowane, tak aby nawet w najmniejszym stopniu nie przeszkadzały pupilowi w codziennym użytkowaniu. Ich dodatkowym atutem jest niewielka waga, dzięki której odbiornik obroży jest nieodczuwalny przez psa. W elektronicznej obroży dla psa Dogtra iQ CLiQ zastosowano nowatorski model plastikowych elektrod, które są bardziej komfortowe dla psów od klasycznych elektrod wykonanych z metalu. Pasek z tworzywa sztucznego jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia w trakcie nawet wielokrotnego mycia.

Funkcjonalność: 100 m. zasięgu w otwartym terenie, magnetyczny włącznik obroży, pilot i odbiornik obroży elektrycznej zasilane bateriami CR2032, możliwość szkolenia do dwóch psów jednocześnie (dodatkowa obroża elektryczna wymaga dokupienia), ostrzeganie za pomocą wibracji w obroży, regulacja impulsów w 100 natężeniach, pilot odporny na deszcz, wodoodporny odbiornik obroży elektrycznej.

W zestawie: elektryczna obroża dla psa, pilot sterujący pracą obroży elektronicznej, neonowa lampka testowa, firmowa smycz do pilota na szyję, cztery baterie CR2032, instrukcja obsługi w języku polskim.

Specyfikacja: regulacja paska w zakresie od 20 do 50 cm, wymiary pilota ok. 13,5 x 3,5 x 4 cm, wymiary obroży ok. 5 x 3 x 3,5 cm, waga pilota ok. 75 g, waga obroży około 46 g.Opcjonalnie:

W ofercie naszego sklepu także elektryczna obroża dla psa Dogtra 600M - zasięg 600 metrów.

Może Cię również zainteresować elektroniczna obroża dla psa Dogtra ARC w wersji dla jednego psa.

Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj