pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 1234

Wibracyjna obroża elektroniczna dla psa VT-100 marki PetSafe

nr katalogowy: PSPDT19-14680
Dostępność: Zadzwoń i zapytaj Cena: 635,00 zł
Elektryczna obroża VT-100 Vibration Remote Trainer to doskonały zestaw wibracyjnej obroży elektronicznej dla psów ras mniejszych, o wadze powyżej 3,6 kg działający w zasięgu do 100 metrów.

Zestaw składa się z niewielkiego pilota z wyświetlaczem LCD oraz małego odbiornika elektronicznej obroży dla psa. Do dyspozycji, oprócz wibracji dostępnej w 100 poziomach intensywności jest ostrzeganie za pomocą dźwięku oraz funkcja Booster, którą można zastosować w sytuacjach awaryjnych.

Odbiornik wibracyjnej obroży dla psów zasilany jest za pomocą typowej baterii CR2, natomiast pilot zasilany jest dwiema bateriami guzikowymi CR2032 (wszystkie baterie dołączone są do zestawu).

Funkcjonalność: funkcja Booster, zasięg zestawu do 100 m, skala 16 poziomów intensywności wibracji, ostrzeganie za pomocą dźwięku w obroży, wodoodporny odbiornik obroży elektronicznej.

Specyfikacja: wymiary obroży: około 55 x 30 x 30 mm, wymiary pilota: około 100 x 45 x 15 mm, waga obroży wraz z baterią wynosi około 49 g, waga pilota wraz z bateriami wynosi około 47 g, regulacja długości paska obroży w zakresie od 15 do 70 cm.

W zestawie: wysokiej klasy pilot, regulowany pasek obroży, 1 x bateria CR2 do obroży, 2 x bateria CR2032 do pilota, lekki odbiornik obroży elektronicznej.Opcjonalnie:

Może Cię także zainteresować obroża antyszczekowa dla psa PetSafe działająca na wibracje oraz prosta obroża elektryczna dla psów PetSafe o zasięgu do 70 m. z dodatkowym ostrzeganiem dźwiękowym.
Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj