pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ

Obroża elektroniczna 600M marki Dogtra

nr katalogowy: DOG600M
Dostępność: Dostępny Cena: 1801,00 zł
Lekka obroża treningowa dla psa o zasięgu 600 metrów. Dzięki zminiaturyzowaniu odbiornika obroży, może być także stosowana u mniejszych psów. Łatwo dostępny potencjometr umożliwia płynną regulację poziomu impulsu, do dyspozycji jest aż 100 poziomów. Obroża oferuje zarówno impulsy ciągłe i krótkie jak i wibrację ostrzegawczą.

Ta profesjonalna obroża jest kompletnie wodoszczelna, dzięki czemu pies może w niej pływać. Pilot także odporny jest na działanie wody. Zestaw przystosowany jest do pracy w trudnych warunkach pogodowych.

Oba elementy zestawu tj. pilot i obroża zasilane są na akumulatorki, do zestawu dołączona jest ładowarka z rozgałęziaczem. Obroża oraz pilot wyposażone są w kontrolkę informującą o stanie naładowania akumulatorka. Obrożę dla psa włącza się za pomocą włącznika magnetycznego, który stanowi doskonałe zabezpieczenie przed niekontrolowanym włączeniem lub wyłączeniem obroży.

Do zestawu dołączono profesjonalną lampkę kontrolną do sprawdzania obroży.Opcje: dodatkowa obroża elektryczna do zestawu 600M lub wersja obroży treningowej Dogtra 602M do tresury dwóch psów.
Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj