pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 1234

ZooTop X100 Elektryczna obroża antyszczekowa dla psa

nr katalogowy: ZT-X100
Dostępność: Dostępny Cena: 52,00 zł
Prosta i dość skuteczna obroża antyszczekowa dla psów większości ras od marki ZooTop, model X100 to doskonałe rozwiązanie problemów z uporczywie szczekającym psem. Dzięki inteligentnemu systemowi wykrywania szczekania za pomocą mikrofonu, obroża elektryczna dla psa szybko eliminuje szczekanie u większości psów.

Szukasz dla swojego psa markowego i skutecznego produktu ? Zadzwoń i porozmawiaj z naszym konsultantem !

Gdy elektryczna obroża antyszczekowa X100 ZooTop poprawnie rozpozna ujadanie czworonoga ostrzeże go za pomocą dźwięku, a następnie zacznie pracę od najmniejszego poziomu korekty szczekania i stopniowo podnosząc jego siłę, aż do momentu zaprzestania szczekania przez czworonoga.

Elektryczna obroża antyszczekowa dla psów marki ZooTop posiada aż siedem poziomów czułości na wykrywanie szczekania. Jeżeli obroża będzie ustawiona na niski poziom czułości będzie ona rzadziej reagowała na szczekanie. Jeśli czułość zostanie ustawiona na wysokim poziomie, elektroniczna obroża ograniczająca szczekania psów częściej będzie się wzbudzała.

Elektryczna obroża na szczekanie psa zasilana jest za pomocą popularnej baterii 4LR44 6 V. Dzięki regulowanemu paskowi w zakresie od 15 do 75 cm z powodzeniem dopasujesz jej długość do obwodu szyi czworonoga.

Obroża ograniczająca szczekanie psów ZooTop X100 to jedno z najprostszych brandowanych i dość skutecznych rozwiązań - kierowane do osób szukających okazji cenowych. Z praktyki, średni cykl życia oraz poprawnego działania tych produktów określamy na około rok od daty ich zakupu - stąd też ich wyjątkowo okazyjna cena. Są one produkowane w kilku fabrykach w południowych Chinach. Nasi pracownicy odwiedzili osobiście kilka z tych fabryk i po sprawdzeniu dostawców wybraliśmy do naszej oferty najlepsze jakościowo serie tych produktów oferując je w okazyjnych cenach wyprzedażowych.

Szukasz lepszej jakości lub obroży, której działanie gwarantujemy przez dłuższy czas ?

Sprawdź tutaj podobne obroże antyszczekowe firmowane polską marką EasyPet ® , która obecna jest na europejskim rynku markowej elektroniki dla psów i kotów od 2007 roku.

Funkcjonalność: Obroża antyszczekowa X100 odporna na warunki atmosferyczne, 7 poziomów impulsów elektrostatycznych, 2 tryby pracy: impuls elektrostatyczny lub sygnał dźwiękowy, tryb bezpieczeństwa - wyłączanie się obroży na 1 minutę po 7 kolejnych uruchomieniach w odstępach poniżej 30 s, regulacja paska w zakresie od 15 do 75 cm.

W zestawie: Elektryczna obroża antyszczekowa dla psa, pasek do obroży, bateria 6V do obroży, jedna para elektrod krótkich i dodatkowa para elektrod długich, lampka testowa oraz instrukcja obsługi w języku polskim.

Specyfikacja: Waga obroży: 40 g., Wymiary obroży: 70 x 38 x 35 mm, Regulacja paska: 15 - 75 cm.

Opcjonalnie:


Do amatorskiej tresury psa - tania i skuteczna obroża elektryczna dla psów o zasięgu do 300 metrów.

W naszej ofercie również doskonała obroża antyszczekowa dla psa zasilana na akumulatorki.
Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj