pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 1234

Tresura psa w zasięgu do 1.6 km SportDOG

nr katalogowy: SDSD-1825E
Dostępność: Zadzwoń i zapytaj Cena: 2119,00 zł

Zasięg obroży SportTrainer 1600, model SD-1825E dochodzi nawet do 1.600 metrów w wolnym terenie. Zestaw może pracować w kontakcie ze słoną wodą morską. Jako jedna z nielicznych posiada specjalne tryby pracy dostosowane osobno dla psów ras małych, średnich i dużych.

Zarówno elektryczna obroża dla psa jak i pilot są chronione przed wodą opatentowanym systemem DRYTEK - nie martwisz się o deszcz, śnieg a Twój pies jest pod kontrolą nawet kiedy pływa w stawie lub w morzu.

Pilot cechuje się małymi rozmiarami i ergonomicznym kształtem. Pilot oferuje wszystkie możliwe funkcje wykorzystywane do tresury psów: 8 poziomów impulsów korekcyjnych i dodatkowo opcję 8 krótkich impulsów ostrzegawczych.

Obroża elektryczna SportDOG wyposażona została w ostrzeganie dźwiękowe i dodatkowe wibracje odbiornika. Obroża wyposażona jest w pasek przeznaczony dla psa o maksymalnym obwodzie szyi wynoszącym 56 cm. Jest on wymienny, można zastąpić go innym, np. ulubioną obrożą parcianą Twojego psa.

Zestaw zawiera: pilota, obrożę elektroniczną, zasilacz do pilota + stacja dokująca do ładowania obroży, klips do mocowania pilota przy pasku, smycz do pilota oraz dodatkową parę elektrod.

Zestaw obsługuje maksymalnie 6 obroży elektrycznych (wymagają dokupienia).Opcjonalnie: obroża elektryczna SportDOG SportTrainer.

Dodatkowe elektrody długie do elektronicznej obroży SportDOG.

Krótkie elektrody do obroży SportDOG.

Obroża treningowa z serii SportTrainer została przetestowana w celach myśliwskich. Wyniki testów opublikowane zostały na łamach czasopisma "Brać Łowiecka". Po kliknięciu poniższej ikony można przeczytać cały artykuł poświęcony testom.


Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj