pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 12

Dogtra 4500 EDGE elektryczna obroża - zasięg do 1.600 m

nr katalogowy: DOG4500EDGE
Dostępność: Dostępny Cena: 1907,00 zł
Profesjonalna obroża elektroniczna marki Dogtra, model 4500 EDGE o zasięgu do 1.600 metrów. Zaawansowany pilot umożliwiwa obsługę nawet 4 obroży jednocześnie. Elektroniczna obroża 4500 EDGE oferuje impulsy ciągłe, krótkie oraz wibrację ostrzegawczą. Pilot wyposażony jest w wyświetlacz LCD, na którym możemy sprawdzić aktualnie ustawiony poziom impulsu oraz stan naładowania akumulatorka.

Impuls wysyłany do obroży jest regulowany płynnie za pomocą potencjometru w skali od 1 do 127. Można także wymienić pokrętło (dołączone do zestawu), by impulsy były podawane w skali od 1 do 8. Dzięki temu między każdym impulsem jest znaczna różnica w natężeniu. Dodatkową funkcją tego zestawu jest podświetlenie obroży, co jest bardzo przydatne podczas spacerów po zmroku.

Pilot oraz obroża zasilane są na doładowywane akumulatorki, do zestawu dołączona jest także ładowarka. Obroża uruchamiana jest za pomocą włącznika magnetycznego.

Na zdjęciu nr 2 zaprezentowana jest wersja dla czterech psów. Jeśli interesuje Cię komplet do tresury dla trzech lub czterech psów, zapytaj naszego konsultanta o specjalną cenę.Opcje: dodatkowa obroża elektryczna Dogtra 4500 EDGE lub Dogtra 4502 EDGE do tresury dwóch psów.
Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj