pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 12

2 psy: Obroża elektryczna PAC EXT6 do 3 km.

nr katalogowy: PACEXT62P
Dostępność: Zadzwoń i zapytaj Cena: 3179,00 zł
System do tresury psów PAC EXT6 dla dwóch psów. Dwie obroże do tresury psa w komplecie.

Pilot umożliwia zastosowanie kolejnych dodatkowych obroży, nawet dla 6 psów jednocześnie. Zastosowanie technologii cyfrowej pozwala wysyłać sygnał do obroży w zasięgu do 3 kilometrów w otwartym terenie. Oferowany zestaw do tresury psów posiada możliwość ostrzegania dźwiękiem, impulsu krótkiego z automatycznym przejściem do impulsu ciągłego. Impuls ciągły pulsacyjny podawany jest przez ok 10 sekund, po czym korekcja jest wyłączana do kolejnego naciśnięcia przycisku. 

Pilot PAC z dużym wyświetlaczem LCD dysponuje regulacją siły impulsów w 60 poziomach z funkcją programowania siły dla każdego z trzech przycisków korekty. Wyświetlacz na pilocie informuje o ustawionej sile impulsów, aktywnej lub nieaktywnej funkcji ostrzegania dźwiękowego, ustawieniach impulsu (ciągły pulsacyjny, pojedynczy), numerze obsługiwanej w danej chwili obroży. 

Zestaw zawiera: pilota wraz ze smyczą reklamową, ładowarkę do obroży, tester neonowy do obroży, dwie obroże elektroniczne do tresury, elektrody oraz instrukcję obsługi. 

Opcjonalnie:
dodatkowa obroża elektroniczna PAC dla kolejnego psa. Podobny zestaw do tresury jednego psa - PAC EXT.
Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj