pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 123

Innotek SD-2100E z ECMA elektryczny pastuch dla psa

nr katalogowy: INNSD-2100E
Dostępność: Dostępny Cena: 1589,00 zł

Niewidoczne ogrodzenie Innotek SD-2100E to funkcjonalny zestaw z elektroniczną obrożą dla psa zasilaną poprzez doładowywany akumulatorek. W nadajniku wbudowana jest stacja dokująca do ładowania obroży. Nadajnik systemu posiada także przełącznik do regulacji poziomu impulsu w obroży,  funkcję przypominającą o konieczności naładowaniu akumulatorka w obroży oraz oferuje system ostrzegania o przerwaniu przewodu rozłożonego w ogrodzie i system podtrzymania działania w przypadku braku prądu (system wykorzystuje 8 popularnych baterii typu AA).

Odbiornik obroży elektronicznej przymocowany jest do nylonowego paska. Gdy pies próbuje opuścić wyznaczony teren, obroża ostrzega go dźwiękiem, a następnie karci impulsem elektrostatycznym. Obroża elektryczna dla psa znajdująca się w zestawie jest odporne na deszcz i wodę. Obroża posiada 3 poziomy siły impulsu. W zestawie Innotek znajdziesz chorągiewki, które pozwalają psom w czasie szkolenia zorientować się na jakim obszarze mogą się swobodnie poruszać. Chorągiewki należy zamontować wzdłuż rozłożonego przewodu. Przewód musi tworzyć zamkniętą pętlę rozpoczynająca się i kończącą w nadajniku.

Zestaw zawiera: nadajnik, zasilacz, 150 metrów przewodu, obrożę elektroniczną z akumulatorkiem, chorągiewki, złączki do przewodu oraz instrukcję.Opcjonalnie:
obroża Innotek do niewidzialnego ogrodzenia.

Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj