pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 12

Elektryczny pastuch dla psa Radio Fence marki PetSafe

nr katalogowy: PSPIG19-15394
Dostępność: Dostępny Cena: 1059,00 zł
Elektryczny pastuch polecany dla mniejszych i średnich psów. W tym zestawie marki PetSafe znajduje się 150 metrów przewodu i obrożę elektryczną dla średniego lub małego psa.

System umożliwia pracę z różnymi rodzajami obroży: elektryczne obroże dla dużych psów o wzmocnionym impulsie, super lekkie obroże elektryczne dla mniejszych i średnich psów oraz obroże elektroniczne dla kotów.
W komplecie 150 metrów przewodu, a centralka może obsłużyć do 1.2 km. kabla.

Obroża elektroniczna dla psa wyposażona jest w wymienny i regulowany pasek w zakresie od 24 do 60 cm. Wodoodporna obroża elektroniczna zasilana jest na baterię RFA-67 marki Pet Safe i posiada 4 poziomy impulsów korekcyjnych oraz ostrzeżenia dźwiękowe. Centralka umożliwia regulację szerokości strefy chronionej. Nadajnik wyposażony jest także w ostrzeżenie dźwiękowe w przypadku przerwania pętli ogrodzenia.

Zestaw zawiera: centralkę, zasilacz, obrożę elektroniczną, 150 metrów przewodu, 50 flag ostrzegawczych, tester, instrukcję oraz dwie złączki do przewodu.Opcjonalnie: d
odatkowe elektryczne obroże dla psów dużych ras, obroża elektryczna dla mniejszych i średnich ras lub obroże elektroniczne dla kotów marki PetSafe.

Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj