pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 12

PetSafe: elektryczny pastuch o długości 350 metrów

nr katalogowy: PSPIG19-15394-350
Dostępność: Dostępny Cena: 1229,00 zł
Elektryczny pastuch Pet Safe typu niewidoczne ogrodzenie polecany dla mniejszych i średnich psów. System umożliwia pracę z różnymi rodzajami obroży: obroże dla dużych psów o wzmocnionym impulsie, super lekkie obroże dla mniejszych i średnich psów oraz obroże elektroniczne dla kotów. 

W tym zestawie znajdziesz 350 metrów przewodu i ultralekką obrożę dla średniego lub mniejszego psa. W przypadku wydłużenia w przyszłości długości stref chronionych wystarczy dokupić dodatkowy przewód i połączyć go z istniejącym. W przypadku stref o długości do 1.200 metrów zawsze stosuje się tańszy kabel no. 100 co znacznie ogranicza koszty późniejszej rozbudowy systemu.

Obroża za pomocą której prowadzona będzie tresura psa w ogrodzie jest wodoodporna i zasilana jest baterią RFA-67. Posiada 4 poziomy impulsów oraz ostrzeżenie dźwiękowe. Waga obroży około 75 gram.

Zestaw zawiera: sterownik, zasilacz, elektroniczną obrożę dla psa z baterią, elektrody do obroży, 350 metrów przewodu, 50 flag ostrzegawczych, tester oraz instrukcję.Opcjonalnie: 
elektryczne obroże PetSafe dla psów oraz obroże elektryczne dla dużych psów lub obroża elektryczna dla kota.
Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj