pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 1234

Elektryczny pastuch dla psa Premium dla małych psów

nr katalogowy: PSPIG20-11041
Dostępność: Dostępny Cena: 1801,00 zł
Niewidoczne ogrodzenie Premium marki PetSafe z bardzo małą obrożą elektryczną szczególnie polecane dla mniejszych i średnich psów o wadze od 3.6 do 25 kg. Obroża zasilana jest na lekką baterię RFA-188, posiada 5 trybów pracy w tym tryb z samym ostrzeżeniem dźwiękowym.

Funkcjonalny zestaw elektrycznego pastucha typu niewidoczne ogrodzenie PetSafe umożliwi Ci utrzymywanie jednego bądź większej ilości psów i kotów (po dokupieniu obroży elektrycznych) w całkowitej swobodzie, jednakże dokładnie w takim obszarze, jaki sam wyznaczysz poprzez odpowiednie ułożenie bądź zakopanie przewodu załączonego do zestawu.  Maksymalna długość przewodu obsługiwanego przez centralkę wynosi do 1.2 km.

Pasek obroży posiada regulację w zakresie od 15 do 66 cm. Obroża elektroniczna wyposażona jest w kontrolkę stanu poziomu naładowania baterii. 

Zestaw zawiera: nadajnik z zasilaczem, obrożę elektryczną z baterią, 150 metrów przewodu, 50 flag ostrzegawczych, tester oraz instrukcję obsługi.Opcjonalnie: dodatkowe obroże elektryczne Pet Safe dla psów i kotów.
Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj