pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 123

Niewidoczne ogrodzenie PAC Fence obroża plus zasilacz

nr katalogowy: PACFE
Dostępność: Zadzwoń i zapytaj Cena: 1377,00 zł

Elektryczny pastuch typu niewidoczne ogrodzenie irlandzkiej marki PAC. Zestaw przeznaczony dla jednego psa. Obroża do tresury psów zasilana jest na akumulatorek. Nadajnik został wyposażony w stację dokującą obroży za pomocą ktorej odbywa się jej ładowanie.

Na nadajniku określamy szerokość strefy zakazanej dla psa. Centralka ostrzega dźwiękiem, gdy przerwana zostanie pętla przewodu. Zestaw oferuje także podtrzymanie zasilania w przypadku braku prądu poprzez umiejscowienie baterii w nadajniku. Wodoodporna obroża elektroniczna posiada sygnalizację niskiego poziomu naładowania akumulatora.

Maksymalna długość kabla możliwa do zastosowania: do 1.500 metrów.

Elektroniczna obroża wyposażona jest w regulowany pasek w zakresie od 20 do 53 cm. Pasek ten można zastąpić własnym, gdyż jest wymienny.

Zestaw zawiera: nadajnik ze stacją dokującą, obrożę do szkolenia psa, komplet elektrod, zestaw do łączenia kabla, tester oraz instrukcję PL.

Opcjonalnie: dodatkowy kabel do niewidzialnego ogrodzenia do 1.500 metrów oraz kolejne elektroniczne obroże dla większej ilości psów.

Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj