pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 123

Niewidoczny pastuch dla dwóch psów BARRIER 200

nr katalogowy: EPPAS-BARRIER2002P
Dostępność: Dostępny Cena: 730,00 zł
Prosty i skuteczny pastuch elektryczny dla 2 psów BARRIER 200 marki EasyPet polecany jest dla właścicieli małych i średnich psów. W skład zestawu wchodzi 300 metrów przewodu antenowego, który może być w dowolny sposób rozprowadzony po posesji. Nadajnik niewidocznego ogrodzenia dla psów może współpracować z dowolną liczbą obroży elektrycznych dla psa.

Obroża elektroniczna jest lekka i posiada niewielkie rozmiary. Z powodzeniem może być stosowana przez psy takich ras jak: basset, beagle, border collie, cocker spaniel, pinczer itp. Zasilana jest za pomocą popularnej baterii 9 V. Wymienny, parciany pasek odbiornika posiada regulację w zakresie od 25 do 50 cm. Można także użyć ulubiony pasek czworonoga o ile posiada odpowiednią szerokość.

Kupując zestaw typu niewidoczne ogrodzenie - elektryczny pastuch dla psa do tresury psów w ogrodzie firmowany europejską marką EasyPet masz pewność, że kupujesz markowy produkt, którego testy na etapie produkcji wykraczają poza zwykłe potrząśnięcie i jednorazowe włączenie jak to ma miejsce w tanich chińskich produktach. Produkty EasyPet przechodzą na etapie produkcji nawet wielogodzinne testy poprawnego działania.

Doskonały zestaw elektrycznego pastucha marki EasyPet umożliwia utrzymanie dowolnej ilości psów (dodatkowe obroże wymagają dokupienia) w całkowitej swobodzie w wyznaczonym przez przewód terenie.Kiedy pies zbliża się do przewodu na ustawioną odległość w jego obroży elektrycznej uruchamia się ostrzegawczy sygnał dźwiękowy. Gdy pies podejdzie jeszcze bliżej obroża elektryczna skarci go impulsem elektrostatycznym. W miarę zbliżania się do przewodu poziom impulsu korekcyjnego będzie wzrastał, a sygnał dźwiękowy będzie wywoływany z większą częstotliwością. System występuje w dwóch wersjach centralki - z czarnym lub pomarańczowym pokrętłem.

Skręcenie przewodu dezaktywuje jego działanie co umożliwia tworzenie wysepek chroniących rabaty kwiatowe, piaskownice, baseny czy oczka wodne przed dostępem pupila. Sterownik umożliwia ustawienie szerokości strefy ostrzegania i strefy impulsu umożliwiając niezwykle dokładne oznaczenie strefy dostępnej i zakazanej dla psów.

Kupując elektryczny pastuch dla psa marki EasyPet uzyskasz dodatkowo dostęp do bogatej oferty filmów szkoleniowych odnośnie elektroniki dla psów na firmowym kanale EasyPet w portalu YouTube - szczegóły znajdziesz w polskiej instrukcji obsługi dołączonej do produktu.

Postaw na markowy produkt od europejskiej marki EasyPet obecnej w Polsce od 2007 roku wraz z pisemną gwarancją ! Wybierz bezpieczeństwo psa oraz sprawdzoną jakość produkcji, które zapewnią skuteczność stosowania markowego produktu w niezwykle atrakcyjnej cenie !

Funkcjonalność: odporna na deszcz obroża elektryczna dla psa zasilana typową baterią 9V, regulowany pasek obroży w zakresie od 25 do 50 cm, płynna regulacja strefy zakazanej dla psa za pomocą potencjometru w nadajniku, ostrzeganie o przerwanej pętli ogrodzenia w nadajniku, minimalna waga psa, który może używać elektronicznej obroży EasyPet wynosi około 3,5 kilograma.

W zestawie: dwie obroże elektryczne EasyPet dla psów, nadajnik systemu EasyPet Barrier 200, przewód o długości około 300 metrów, komplet 20 flag ostrzegawczych,
Zasilacz nadajnika, krótkie i długie elektrody dla psów z dłuższą sierścią lub podszerstkiem, dwie lampki testowe, bateria 9 V do obroży, instrukcja obsługi w języku polskim.

Specyfikacja:
waga odbiornika obroży elektronicznej: 63 gramy, wymiary obroży dla psa: 70 x 35 x 35 mm.

Opcjonalnie:

Oryginalny przewód odpowiednich parametrów do ogrodzenia Barrier 200.

Dodatkowa obroża elektryczna dla kolejnego psa kompatybilna z systemem EasyPet BARRIER 200.

Niewidoczny pastuch dla 2 psów EasyPet BARRIER 300 - 200 metrów przewodu oraz obroże zasilane na akumulatorek.

Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj