pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 1234

Deluxe In-Ground Cat Fence - niewidoczne ogrodzenie dla kota

nr katalogowy: PSPCF-1000-20
Dostępność: Dostępny Cena: 1271,00 zł
Niewidzialne ogrodzenie dla kota Deluxe In-Ground Cat Fence. 

Decydując się na zakup ogrodzenia dla kota zapewnisz mu dużą ilość swobody i bezpieczeństwo ale jednocześnie ograniczysz jego ucieczki poza wyznaczony teren. Możesz też zabezpieczyć przed nim cenne miejsca w ogrodzie ! 

Ten zestaw niewidoczne ogrodzenie PetSafe Deluxe In-Ground Cat Fence umożliwi Ci utrzymywanie kota w całkowitej swobodzie, jednakże dokładnie w takim obszarze, jaki sam wyznaczysz poprzez odpowiednie ułożenie bądź zakopanie przewodu załączonego do zestawu. Kiedy kot zbliży się do przewodu na ustawioną odległość w jego obroży uruchomi się ostrzeganie. Gdy podejdzie jeszcze bliżej obroża skoryguje jego zachowanie impulsem elektrostatycznym, dając kotu znak do wycofania się.

Do tego systemu możesz w późniejszym okresie dokupić również specjalne obroże elektroniczne dla psów bądź pozostałych kotów.
 
Obroża elektroniczna dla kota z tego systemu posiada 4 tryby pracy (siła impulsu) oraz dodatkowy program z samym ostrzeganiem dźwiękowym. Kabel wyznaczający strefy w ogrodzie można wydlużyć nawet do 1200 metrów. Elektroniczna obroża dla kota wyposażona jest w wymienny i regulowany pasek w zakresie od 14 do 58 cm.

Zestaw zawiera:
sterownik, zasilacz, obrożę elektroniczną dla kota, baterie, 150 m. kabla, 50 flag, tester oraz instrukcję.

UWAGA: Obroże dodatkowe Cat Collar są w pełni kompatybilne ze starszymi systemami marki PetSafe. Obroża zastąpiła starszy model PetSafe UL-250. Nowy typ obroży zasilany na baterię RFA-188 wzbudza się na innych odległościach niż obroże dodatkowe dla kotów starego typu (PetSafe UL-250, zasilane na dwie baterie CR2032).Opcjonalnie: obroża elektroniczna dla kotów, lub obroże elektryczne dla psów oraz specjalne obroże dla dużych psów. Dostępna jest również bateria RFA-188 do obroży dla kota.
Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj