pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 123

Markowa elektroniczna obroża dla psa EasyPet TRAINER 300

nr katalogowy: EPTRE-TRAINER300
Dostępność: Dostępny Cena: 211,00 zł
Mega promocja na markowe obroże elektryczne dla psów europejskiej marki EasyPet !

Wyjątkowo tania obroża elektryczna dla psa zasilana baterią jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli borykającymi się z nieposłuszeństwem swoich pupili. Propozycja budżetowa dla osób, które chcą kupić markowy produkt z pisemną gwarancją, oferowany za najniższą cenę.

Kupując oryginalną obrożę do tresury marki EasyPet uzyskasz dodatkowo dostęp do bogatej oferty filmów szkoleniowych odnośnie elektroniki dla psów na firmowym kanale EasyPet w portalu YouTube - szczegóły znajdziesz w polskiej instrukcji obsługi dołączonej do produktu.

Z nowoczesnym zestawem do tresury EasyPet Trainer 300 bardzo szybko ograniczysz niewłaściwe zachowanie swojego psa i nauczysz go podstawowych poleceń.

Zestaw do tresury psa marki EasyPet posiada w sumie 100 płynnie dobieranych impulsów elektrostatycznych, wibracje będące systemem ostrzegawczym bądź bodźcem pozytywnym, dźwięk ostrzegawczy oraz dodatkowo podświetlenie obroży elektrycznej.

Wszystkie te funkcje są łatwo dostępne z poziomu nadajnika / pilota sterującego pracą elektrycznej obroży EasyPet. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD można łatwo odczytać aktualnie używane tryby pracy, poziom stosowanego impulsu oraz aktualnie szkolonego psa. Pilot poinformuje nas również o wyczerpujących się bateriach.

Elektryczna obroża dla psa jest lekka i posiada niewielkie rozmiary. Dzięki regulacji paska w zakresie od 30 do 55 cm z powodzeniem dopasujesz jego długość do obwodu szyi swojego czworonoga. W zestawie znajdują się także dłuższe elektrody, które mogą być stosowane u psów z długą sierścią.

Pilot zestawu zasilany jest za pomocą 2 baterii 4LR44/6V, elektroniczna obroża dla psa zasilana jest natomiast dwoma typowymi bateriami AAA/1.5V. Elektryczna obroża EasyPet Trainer 300 dla psa jest lekka, dzięki czemu nie sprawia problemów z noszeniem jej, nawet przez mniejszego pupila. Ciekawą funkcją pilota jest wbudowana latarka, którą można uruchomić za pomocą przycisku w pilocie. Funkcja latarki przyda się po zmroku. Możesz również zdalnie włączyć diodę kontrolną w obroży elektrycznej co może okazać się przydatne w lokalizacji psa w ciemności.

Kupując obrożę elektryczną do tresury psów firmowaną europejską marką EasyPet masz pewność, że kupujesz markowy produkt, którego testy na etapie produkcji wykraczają poza zwykłe potrząśnięcie i jednorazowe włączenie jak to ma miejsce w tanich chińskich produktach. Produkty EasyPet przechodzą na etapie produkcji nawet wielogodzinne testy poprawnego działania.

Postaw na markowy produkt od europejskiej marki EasyPet obecnej w Polsce od 2007 roku wraz z pisemną gwarancją ! Wybierz bezpieczeństwo psa oraz sprawdzoną jakość produkcji, które zapewnią skuteczność stosowania markowego produktu w niezwykle atrakcyjnej cenie !

Dla zwiększenia komfortu psa obroża elektryczna została wyposażona w oryginalne elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej w cenie 188,00 złotych w przypadku zakupu poza tym zestawem !!!

Specjalny stop, z którego zostały one wykonane cechuje się wysoką trwałością i znacznie wyższą odpornością na korozję niż w przypadku zwykłych elektrod stalowych. Stop, z którego zostały wykonane elektrody, dzięki swoim właściwościom zapewnia doskonałe przewodzenie impulsu i minimalizuje ryzyko podrażnień i odczynów alergicznych w miejscu kontaktu elektrod ze skórą psa.
 
Elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej można odróżnić od tanich stalowych elektrod poprzez zbliżenie do nich magnesu. Stal szlachetna, z której zostały wykonane elektrody EasyPet cechuje się minimalną reakcją na magnetyzm, dzięki czemu nie są one tak silnie przyciągane przez magnes jak zwykłe, tanie elektrody stalowe.

Funkcjonalność: deklarowany zasięg maksymalny wg producenta do 300 metrów, gwarantowany zasięg do 120 metrów, prosty w obsłudze i lekki pilot, w sumie 100 płynnie dobieranych poziomów impulsów korekcyjnych, możliwość niezależnej obsługi do 2 obroży elektronicznych dla psów jednocześnie (dodatkowa obroża elektryczna wymaga dokupienia), ostrzeganie dźwiękowe w elektrycznej obroży dla psa jako bodziec ostrzegawczy, ostrzeganie za pomocą wibracji - stosowane również jako bodziec pozytywny, czytelny wyświetlacz LCD, minimalna waga psa, który może używać elektronicznej obroży EasyPet wynosi około 3,5 kilograma.

W zestawie: elektryczna obroża dla psa EasyPet Trainer 300, kompaktowy pilot zestawu, parciany pasek do obroży, para krótkich i długich elektrod dla psów z długą sierścią lub podszerstkiem, 2 x bateria AAA 1,5 V, 2 x bateria 4LR44 6 V, lampka kontrolna, polska instrukcja obsługi.

Specyfikacja: waga odbiornika obroży: 51 gram, wymiary obroży: 60 x 35 x 35 mm, waga pilota: 43 gramy, wymiary pilota: 80 x 45 x 25 mm, regulowany pasek: 30 - 55 cm.

Opcjonalnie:

Dodatkowa obroża elektryczna dla psa do zestawu EasyPet Trainer 300.

Może zainteresować Cię również elektroniczna obroża do tresury psa EasyPet Hunter 500 o zasięgu do 500 metrów wraz z lokalizatorem dźwiękowym psa.
Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj