pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 12

Obroża przeciw szczekaniu psa - PET 855 marki IPets

nr katalogowy: IPET855
Dostępność: Zamówienie do 21 dni Cena: 127,00 zł
Elektryczna obroża antyszczekowa dla psów PET 855 marki IPets przeznaczona jest dla psów większości ras. Dzięki inteligentnemu procesowi wykrywania szczekania, urządzenie będzie reagować jedynie na szczekanie Twojego pupila, eliminując błędną korekcję spowodowaną przez drapanie, skrobanie lub inne dźwięki z otoczenia.

Obroża przeciw szczekaniu psa marki IPets działa w trybie automatycznym, sama dopasowując siłę impulsu do psa, zwiększając jego siłę, aż do momentu zaprzestania szczekania przez czworonoga.

Elektryczna obroża antyszczekowa PET855 zasilana jest typową baterią 4LR44 6V. Pasek obroży posiada regulowaną długość w zakresie od 25 do 70 cm.

Funkcjonalność: obroża na szczekanie psa PET855 odporna na deszcz i śnieg, 7 poziomów czułości, obroża przeznaczona dla psów o wadze od 4,5 do 55 kg, tryb bezpieczeństwa - obroża wyłącza się na minutę po 7 kolejnych uruchomieniach w odstępach poniżej 30 s., regulacja paska w zakresie od 15 do 65 cm.

W zestawie: elektryczna obroża antyszczekowa dla psa, regulowany pasek do obroży, para elektrod, lampka testowa, instrukcja obsługi w języku polskim.

Opcjonalnie:

W ofercie naszego sklepu także obroża antyszczekowa PET854 działająca na akumulatorek..

Może zainteresować Cię także wszechstronna obroża elektryczna dla psa do smartfona sterowana za pomocą telefonu.
Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj