pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ 123

ZooTop PET803 elektryczny pastuch dla psa z panelem LCD

nr katalogowy: ZT-PET803
Dostępność: Dostępny Cena: 423,00 zł
Urządzenie typu niewidoczny elektryczny pastuch dla psa PET803 marki ZooTop jest niewidocznym ogrodzeniem, które pomoże Ci pozbyć się problemów z notorycznie uciekającym psem. Będziesz mógł również ochronić przed nim swoje ulubione rabaty kwiatowe, skalniaki czy oczka wodne.

Urządzenie składa się z nadajnika, przewodu dedykowanego o długości około 200 metrów oraz elektrycznej obroży ZooTop dla psa, ładowanej na akumulatorek. Ogrodzenie niewidoczne dla psa ZooTop PET803 może być wydłużone do 300 metrów - przekroczenie tej długości może spowodować trwałe uszkodzenie centralki.

Kabel chroniący ogród dołączony do zestawu możesz poprowadzić w dowolny sposób, pamiętając aby stworzył pętlę wracając do nadajnika. Zasada działania elektrycznego pastucha dla psów jest bardzo prosta. Gdy pies z obrożą elektryczną ZooTop przekroczy granicę strefy ostrzegawczej, wyznaczonej przez odpowiednio dobraną odległość od przewodu, elektryczna obroża dla psa wyda dźwięk ostrzegawczy. Jeżeli pies nie wycofa się i przekroczy granicę strefy korekcyjnej, elektryczna obroża od pastucha dla psa ZooTop wyda dźwięk i delikatny impuls elektrostatyczny. W miarę zbliżania się do przewodu siła impulsu będzie stopniowo wzrastać, a dźwięki ostrzegawcze w obroży elektronicznej będą wydawane ze zwiększoną częstotliwością.

Elektryczna obroża dla psa zasilana jest za pomocą akumulatorka, który można w dowolnej chwili doładować podpinając ją kablem do centralki. Obroża jest odporna na deszcz lub śnieg. Pies nie powinien w niej jednak pływać. Nadajnik ogrodzenia wyposażony jest w wyświetlacz LCD na którym odczytasz aktualną szerokość strefy.

Elektryczna obroża dla psa ZooTop PET803 to jedno z najprostszych brandowanych i skutecznych rozwiązań - kierowane do osób szukających tańszego rozwiązania i szukających dostatecznej skuteczności. Tego typu obroże elektroniczne pojawiają się na rynku pod różnymi symbolami. Z praktyki, średni cykl życia oraz poprawnego działania tych produktów określamy na około rok od daty ich zakupu - stąd też ich wyjątkowo okazyjna cena. Są one produkowane w kilku fabrykach w południowych Chinach. Nasi pracownicy odwiedzili osobiście kilka z tych fabryk i po sprawdzeniu dostawców wybraliśmy do naszej oferty najlepsze jakościowo serie tych produktów oferując je w okazyjnych cenach wyprzedażowych.

Szukasz lepszej jakości lub obroży, której działanie gwarantujemy przez dłuższy czas ?

Sprawdź tutaj elektryczne pastuchy dla psa czyli podobne niewidoczne ogrodzenia firmowane polską marką EasyPet ® , która obecna jest na europejskim rynku markowej elektroniki dla psów i kotów od 2007 roku.

Funkcjonalność: obroża elektryczna dla psów ZooTop zasilana za akumulatorem, regulowany pasek obroży, płynna regulacja strefy zakazanej dla psa za pomocą przycisków w nadajniku, wyświetlacz LCD w nadajniku, ostrzeganie o przerwanej pętli ogrodzenia w nadajniku, minimalna waga psa, który może bezpiecznie używać elektrycznej obroży ZooTop wynosi 3,5 kilograma.

W zestawie: elektryczna obroża ZooTop na akumulatorek, nadajnik systemu, przewód antenowy o długości około 200 metrów, zestaw flag ostrzegawczych, zasilacz nadajnika,elektrody krótkie i długie, tester działania impulsu, instrukcja obsługi.

Opcjonalnie:

Dodatkowa obroża elektryczna dla psa do niewidocznego ogrodzenia PET 803 marki ZooTop.

Przewód antenowy do rozbudowy ogrodzenia PET 803.
Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj