pupil24 - pupile zmieniają się na dobre
Zdjęcie produktu
Powiększ

X300 Elektroniczna obroża dla psa dodatkowa do ZooTop X300

nr katalogowy: ZT-X300-ADD
Dostępność: Dostępny Cena: 95,00 zł
Dodatkowa obroża elektryczna umożliwia szkolenie drugiego psa z zestawem do tresury psów X300 marki ZooTop. Elektroniczna obroża zasilana jest za pomocą dwóch baterii AAA 1,5V. Posiada regulowany pasek w zakresie od 30 do 50 cm.

Dodatkowa obroża treningowa posiada 100 płynnie dobieranych impulsów elektrostatycznych, ostrzeganie za pomocą wibracji oraz dźwięku. Istnieje także możliwość podświetlenia w niej diody, co ułatwia odnalezienie psa po zmroku.

Do poprawnej pracy wymaga pilota z zestawu podstawowego.

Dodatkowa obroża elektryczna dla psa ZooTop X300 to jedno z najprostszych brandowanych i skutecznych rozwiązań - kierowane do osób szukających tańszego rozwiązania i szukających dostatecznej skuteczności. Tego typu obroże elektroniczne pojawiają się na rynku pod różnymi symbolami. Z praktyki, średni cykl życia oraz poprawnego działania tych produktów określamy na około rok od daty ich zakupu - stąd też ich wyjątkowo okazyjna cena. Są one produkowane w kilku fabrykach w południowych Chinach. Nasi pracownicy odwiedzili osobiście kilka z tych fabryk i po sprawdzeniu dostawców wybraliśmy do naszej oferty najlepsze jakościowo serie tych produktów oferując je w okazyjnych cenach wyprzedażowych.

Szukasz lepszej jakości lub obroży, której działanie gwarantujemy przez dłuższy czas ?

Sprawdź tutaj podobne elektryczne obroże do tresury psów firmowane polską marką EasyPet ® , która obecna jest na europejskim rynku markowej elektroniki dla psów i kotów od 2007 roku.

Funkcjonalność: impuls korekcyjny dostępny w 100 poziomach, ostrzeganie dźwiękowe w obroży elektrycznej, strzeganie za pomocą wibracji, podświetlenie diody w obroży, zasilanie za pomocą 2 baterii AAA 1,5 V, minimalna waga psa, który może bezpiecznie używać elektrycznej obroży ZooTop wynosi 3,5 kilograma.

W zestawie: dodatkowa obroża elektryczna dla psa, krótkie i długie elektrody, lampka testowa, dwie baterie AAA 1,5V do obroży elektrycznej ZooTop, instrukcja obsługi, całość pakowana w folię lub kopertę.

Specyfikacja: waga obroży elektrycznej z bateriami: 73 gram, wymiary obroży: 60 x 35 x 35 mm, regulowany pasek: 30 - 55 cm., całość pakowana w folię lub kopertę.

Opcjonalnie:

Odbiornik jest kompatybilny z systemem: elektryczna obroża dla psa ZooTop X300.

W ofercie naszego sklepu także doskonałą obroża antyszczekowa ZooTop T-950.

Oceń produkt:

Bestsellery

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj